January 15, 2021

Mynetworthlist

HOME OF HEALTH

17 היתרונות הטובים ביותר לפילאטיס שכדאי לדעת

1 min read
17 היתרונות הטובים ביותר לפילאטיס שכדאי לדעת

תמונה: 123rf

היתרונות של פילאטיס מגוונים מאוד. מיליוני אנשים ממליצים על תרגילים אלו על התוצאות המופלאות שלהם בשינויים בגוף. כאן, אנו נותנים לך את היתרונות הפילאטיס הטובים ביותר שאתה צריך לדעת.

מה זה פילאטיס?

הפילאטיס הוא תחום המבוסס על התפתחות שרירים פנימיים המסייע בשמירה על איזון הגוף, ומייצב ומחזק את עמוד השדרה.

מסיבה זו, פילאטיס היא שיטה המשמשת בדרך כלל לשיקום, לריפוי כאבי גב או לתיקון מיקום הגוף. בנוסף, תרגול כשאינכם סובלים מאי נוחות בצוואר הרחם או המותני מסייע במניעת תנוחות גרועות וההשלכות שיכולות להיות על הגב.

ניתן לבצע פילאטיס באמצעות מכונות, על הרצפה ועם אביזרים או בלעדיה. התרגול הנפוץ ביותר הוא ללכת לשיעור קבוצתי בו צג מגדיר תרגילים מסוימים. ישנם גם אנשים נוספים המותאמים לאנשים הזקוקים לתרגילים ספציפיים יותר.

הטבות בפילאטיס

1. שפר את תנוחת הגוף

התרגילים שבוצעו במהלך סשן פילאטיס תורמים להיגיינה של יציבה. משפר את מיקום הבטן, החזה והכתפיים. בדרך זו מושגת תנוחה נכונה בעת עמידה, הליכה או ישיבה. לכן זה עוזר להימנע מכאבי גב המובילים לשמירה על תנוחות גוף לא נכונות.

2. ירידה במשקל

הפילאטיס מסייע בהפעלת חילוף החומרים שהוא תפקיד הגוף שמווסת את הוצאת האנרגיה. על ידי האצת חילוף החומרים אנו מעלים את חום הגוף, מזיעים ושורף קלוריות. באופן זה אנו מקלים בהדרגה בירידה במשקל.

באופן אידיאלי, שלב את הפילאטיס עם תרגיל אירובי, כמו הליכה, ריקוד, ריצה, שחייה, אופניים וכו ‘.

3. דמות צורה

על ידי חיטוב השרירים, פילאטיס עוזר לעצב את הדמות. השריר אינו צובר נפח אך נותר מוגדר יותר. תרגילי המתיחה והגמישות גם משפרים את הצללית שלנו.

4. הגדל את הגמישות

תרגילי הפילאטיס מבוססים על תנועה ומתיחות של הגוף, המאפשרים את התארכות השרירים. לכן זה בהדרגה גורם לך להשיג גמישות גופנית.

5. הרחק כאבי גב

נשים הן חלק מהותי מהמשפחה, וזו הסיבה שעלינו לדאוג לעצמנו. פיוס בין עבודה וחיי משפחה כרוך בהוצאות אנרגיה ניכרות. עם כל הפעילויות הללו שמטפלות בעמוד השדרה שלך, התוצאה היא לרוב כאבי גב עזים.

בעזרת תרגילי פילאטיס בהתאמה אישית, הגב שלך יחזיר לעצמו את כוחו ואת צורתו, תוך ביטול כאבי גב ותחושה חזקה.

6. להילחם באוסטיאופורוזיס ואוסטאופניה

אוסטאופורוזיס ואוסטאופניה הן שתי פתולוגיות עצם נפוצות, המשפיעות בעיקר על נשים עם הגעת גיל המעבר. העצמות (במיוחד מפרקי כף היד, הירכיים ואזור עמוד השדרה המותני) הופכות שבירות. לפעמים העצמות נעשות כה חלשות שאפילו פציעה קלה או נפילה עלולות לגרום לשברים קשים. כדי להימנע ממצבים אלו, פילאטיס יהיה בעל בריתכם הטוב ביותר.

תרגול פילאטיס קבוע עוזר לך לקבל עצמות חזקות יותר עם צפיפות עצם גבוהה יותר, מכיוון שהשרירים בעת התכווצות מושכים את העצם ויוצרים יותר עצם.

7. מושלם לפציעות ברכיים

פילאטיס היא שיטה להתאוששות מפציעות בברכיים כמו מניסקוס או קרעים ברצועה הצולבת. התהליך צריך לעבור מספר שלבים, כשהוא הראשון לחסל כאב ולהתחיל לתת תנועה למפרק. לאחר מכן יתחזק הברך כך שהוא נמצא בתנועת נוזלים עד שהוא מאפשר פעילויות או תרגילים יומיומיים.

8. עזרה בגיל המעבר

גיל המעבר הוא אחד התקופות של שינוי גופני משמעותי איתו אתם מתמודדים במהלך חייכם. מצבו הגופני משתנה, בדרך כלל הוא עולה במשקל, יש לו תנודות במצב הרוח תכופות, הוא מאבד צפיפות עצם וכו ‘. ניתן לשפר את כל השינויים הללו על ידי שיעורי פילאטיס, עם דגש רב יותר על חיטוב שרירי הגוף, נשימת בטן וריכוז.

ככל שמתבגרים, למרות שאתה שומר על כוח שריר מסוים, אתה מאבד מסת שריר, ומשנה בהדרגה את תנוחתך. פילאטיס פועל כוח וטון, ומאפשר לך לשמור על היציבה שלך ולהימנע מכאבים בשרירים ושלד.

9. מונע בריחת שתן

בריחת שתן נפוצה אצל נשים בשלבי חיים שונים. הפרעות בשלפוחית ​​השתן מופיעות לרוב במהלך ההיריון ואחרי הלידה, כמו גם במהלך גיל המעבר. אל תשכח כי השלפוחית ​​תלויה הורמונלית. כלומר, זה משפיע על הרמות ההורמונאליות שיש לנו, אבל במיוחד במצב של רצפת האגן שלנו. בעזרת פילאטיס תוכלו לחזק את רצפת האגן, לשפר את ההתאוששות לאחר הלידה ולמנוע דליפת שתן.

10. עזרה במהלך ההיריון

במהלך ההיריון צרכי גופה של כל אישה משתנים באופן משמעותי בכל שבוע. פילאטיס בהתאמה אישית מחליק את השינויים הללו ועוזר לכם להתכונן ללידה. השרירים יתחזקו לתמיכה ברחם המוגדל.

בסוף ההריון הוא מגביר את המתיחות ומשפר את הנשימה, החיונית ללידה. במהלך מפגש הפילאטיס וככל שהנפח שלך עולה, תרגילים המתמקדים בזרועות, בכתפיים, בכתף, בגב, בירכיים וברגליים מחוזקים. כל זה גורם לה להרגיש טוב יותר במהלך ההיריון, לשפר את מצבה הגופני להתמודד עם לידה ולהשיג גב וזרועות חזקות להניק נכון את תינוקה.

11. שפר את הנשימה

תרגילי פילאטיס מתווספים על ידי נשימה כדי לעזור להרפות את הגוף ולהקל על התנועה. כתוצאה מתרגול זה, אנשים שעושים פילאטיס יכולים לשלוט טוב יותר על נשימתם.

12. להפחית מתח

דיסציפלינה זו היא כלי נהדר לשליטה בחרדה ולמודל של תגובות הגוף לסטרס גופני, נפשי ורגשי. בשל האיחוד בין גוף ונפש על ידי התרכזות בתנועות ושליטה על הנשימה, הוא מסייע בהפחתת המתח ובחיסול המתח.

13. עזור לך לישון טוב יותר

על ידי השגת מצב רגיעה מאוד ועוזר לחסל מחשבות שליליות מהתודעה, תרגול פילאטיס מקדם את השינה שלנו ואת המנוחה הטובה. בנוסף, באמצעות השראה עמוקה ונשיפה, יוסרו רעלים המאפשרים חמצן טוב יותר של העור, השרירים והאיברים הפנימיים, אשר ייקחו אתכם למצב של רגיעה גדולה יותר כשמגיע הזמן לנוח.

14. שפר את הריכוז

תחום זה נקרא Contrology בגלל הצורך להשתמש בתודעה כדי לשלוט בגוף. זו הסיבה שאחד התגמולים הפסיכולוגיים האדירים ואחד העקרונות הבסיסיים של פילאטיס הוא בדיוק הריכוזיות. יש צורך לפתח את יכולתנו להתמקד בשליטה על הנשימה ותנועות גופנו.

15. משפר איזון וקואורדינציה

הפילאטיס עוזר להשיג איזון מיטבי ותיאום גופני. זה יחזק את האזור בין בסיס הצלעות לאגן לבין השרירים התוך מפרקיים המעניקים לו דיוק ושליטה, וישפר את שיווי המשקל שלו. תיאום קיים בכל תנועת הפילאטיס, מכיוון שאתה לא עובד לפי אזורים, אבל אתה רומז על הגלובליות של הגוף. במקביל, אתה עובד על התנוחה ועל שרירים מרובים מכף רגל ועד ראש. מקדמים שרירים ארוכים, רזים וחזקים במקום שרירים מקוצרים ומגושמים, דבר טוב לשמור עלייך רזה ונשית.

16. שפר את ההערכה העצמית

לעומת זאת, כשנתחיל לראות את השינויים המתרחשים בגופנו, יותר חדים וקלים יותר, הביטחון שלנו יתחזק ויהיה קל יותר להתחיל ללא הרגלים לא בריאים, כמו עישון או אכילת יתר. כל השינויים הקטנים הללו יכולים להוביל אותנו לשגרת פילאטיס בריאה יותר כזרז גדול.

17. מסתגל לכל מצב גופני

תרגול הפילאטיס מועיל לכולם. בין אם אתה מתחיל להתאמן או שאתה ספורטאי, או שאתה בהריון או מבוגר. הפילאטיס מסתגל אליך בגלל אלפי התרגילים האפשריים שלו.

היתרונות של פילאטיס מועילים להפליא עבור נשים בכל הגילאים. זה מקדם את ההתניה הכללית של הגוף, מגביר את הרווחה והבריאות, הפיזית והנפשית של כל אדם.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.